Ostrzeżenia pogodowe

Wybuch gazu przy ul.Nadrzecznej. Nie żyje niepełnosprawny mężczyzna

więcej »
Autor: Anita Pilarz

IMG_9502      Dnia 16 sierpnia 2015r. kilka minut przed godziną dziewiątą na Stanowsko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ul.Nadrzecznej.

Kolejne podpalenie lasu w Blachowni

więcej »
Autor: Anita Pilarz

 IMG_0276    14 sierpnia 2015r. około godziny 15.00 na Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło kolejne już w tym miesiącu zgłoszenie o pożarze lasu przy ul.Bankowej w Blachowni.

Otwarcie mieszkania przy ulicy Andersena. W środku znalezono zwłoki mężczyzny

więcej »
Autor: Kinga Kępa

20150813_162616      13 sierpnia po godzinie 16:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie od sąsiadów, że w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Andersena znajduje się mężczyzna, którego nie widziano od dłuższego czasu. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 1.

Pożar lasu w miejscowości Łęg. Ogień strawił 10 hektarów młodnika.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

Image16      12 sierpnia 2015 roku kilkanaście minut przed godziną 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Łęg. Na miejsce zadysponowano błyskawicznie zastępy. 

Silny wiatr powalił drzewo, które spadło na ogrodzenie OSP Gnaszyn

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

IMG_0172      11 sierpnia 2015 roku po przejściu gwałtownej burzy około godziny 22:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o powalonych drzewach na ul. Przejazdowej. Jedno z nich spadło na terenie remizy OSP Gnaszyn i uszkodziło część ogrodzenia.  

Zderzenie na Głównej i Przestrzennej. Poszkodowane 2 osoby

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

6      9 sierpnia 2015 roku 10 minut przed godziną 21 zastępy z JRG 2 oraz OSP Gnaszyn zostały zadysponowane do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Duży pożar nieużytków przy ulicy Energetyków

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

4a      9 sierpnia 2015 roku kwadrans po godzinie 16 częstochowska straż pożarna została zadysponowana do pożaru nieużytków przy ulicy Energetyków w Częstochowie.

Pożar hali magazynowej w Zawierciu

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image7      W poniedziałek po godzinie osiemnastej w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej doszło do pożaru hali magazynowej. Całkowitemu spaleniu uległo 6000 metrów kwadratowych obiektu.

Poszukiwania topielca w Złotym Potoku

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC01031      W poniedziałek po godzinie 16 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie, który zatonął w stawie "Guców" w Złotym Potoku.

Pożar traw przy ulicy Hektarowej. W akcji brało udział 15 zastępów straży.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

Image19       8 sierpnia 2015 roku około godziny 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze traw między ulicami Hektarową, Turystyczną a Mirowską. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG 3.