Ostrzeżenia pogodowe

Wypadek na skrzyżowaniu Westerplatte z Szajnowicza-Iwanowa

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

3a      21 lutego 2017 roku około godziny 19 na skrzyżowaniu ulicy Obrońców Westerplatte z Szajnowicza-Iwanowa doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów.

Pożar budynku w Osinach. Spaleniu uległo całe poddasze

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

2a       20 lutego 2017 roku o godzinie 13 w Osinach przy ulicy Częstochowskiej doszło do pożaru poddasza w budynku jednorodzinnym.

Pożar w domu jednorodzinnym w Wierzchowisku

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

1      17 lutego 2017 roku parę minut po godzinie 14 zastęp kończący wcześniejszą akcję przy ulicy Kukuczki został przedysponowany do Wierzchowiska na ulicę Długą.

Niezidentyfikowany zapach w budynku szkół przy ul. Kukuczki

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

2      17 lutego 2017 roku o godzinie 13:30 do Zespołu Szkół nr 1 i LO Samorządowego w Częstochowie zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej.

Poważny wypadek koło Herb. LPR zabrało poszkodowaną kobietę

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

5a      17 lutego 2017 roku o godzinie 6:59 zastępy z JRG Lubliniec oraz OSP Lisów zostały zadysponowane do poważnego wypadku na DK 46 zaraz za Herbami (pow. lubliniecki).

Sobotni wypadek w Cykarzewie Północnym k. Częstochowy

więcej »
Autor: Konrad Machura

CK  Około godziny 12:20 dyspozytor SKKM PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych w miejscowości Cykarzew Północny k. Częstochowy.

Dwie osoby ranne w wyniku pożaru mieszkania na Rakowie

więcej »
Autor: Kinga Kępa

1 (Kopiowanie)      W środę, 15 lutego około godziny 18:20 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze mieszkania w kamienicy przy ulicy Limanowskiego. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 1 i JRG CS PSP.

Poważny wypadek na DK 1 w Radomsku. 12 osób poszkodowanych

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

Image7 (5) (Kopiowanie)      11 lutego 2017 roku o godzinie 8:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku wpłynęło zgłoszenie o wypadku autokaru i ciężarówki na drodze krajowej nr 1 na wysokości Radomska. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Radomsko oraz zaalarmowano OSP Stobiecko Miejskie.

Pożar roweru na klatce schodowej przy ulicy PCK

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

1a      4 lutego 2017 roku około 30 minut po północy zastępy z JRG 1 i JRG 2 zostały zadysponowane na ulicę PCK.

26-letnia kobieta z 4-letnią córką wtargnęła pod tramwaj

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

6a      10 lutego 2017 roku częstochowska straż pożarna o godzinie 12:29 otrzymała zgłoszenie o potrąceniu dwóch osób przez tramwaj przy alei Armii Krajowej na wysokości Politechniki Częstochowskiej.