Ostrzeżenia pogodowe

Pożar hali magazynowej w Zawierciu

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image7      W poniedziałek po godzinie osiemnastej w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej doszło do pożaru hali magazynowej. Całkowitemu spaleniu uległo 6000 metrów kwadratowych obiektu.

Poszukiwania topielca w Złotym Potoku

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC01031      W poniedziałek po godzinie 16 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie, który zatonął w stawie "Guców" w Złotym Potoku.

Pożar traw przy ulicy Hektarowej. W akcji brało udział 15 zastępów straży.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

Image19       8 sierpnia 2015 roku około godziny 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze traw między ulicami Hektarową, Turystyczną a Mirowską. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG 3. 

Kolejny pożar lasu w Blachowni

więcej »
Autor: Anita Pilarz

   IMG_6603  Dnia 9 sierpnia 2015 r. około godziny 10 na Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu w Blachowni przy ul. Sienkiewicza.

Pożar w piwnicy przy ul.Leśnej w Blachowni

więcej »
Autor: Anita Pilarz

     IMG_6500   Dnia 8 sierpnia 2015 r. około godziny 19:30 na Stanowsko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze piwnicy przy ul.Leśnej w Blachowni.

Pożary lasów w powiecie częstochowskim i myszkowskim

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image9     Ostatnie upalne dni dają się szczególnie we znaki strażakom. Odnotowano kilkadziesiąt pożarów lasów i nieużytków m.in. w Kozieglowach, Poraju, Częstochowie, Blachowni, Aleksandrii i Dąbrowie Zielonej.

Spłonął hektar nieużytków przy ulicy Legendy

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

1a      8 sierpnia 2015 roku parę minut po godzinie 18 jednostka OSP Gnaszyn została zadysponowana do pożaru nieużytków przy ulicy Legendy w Częstochowie.

Kolejny duży pożar w gminie Blachownia. Spłonęły 4 hektary lasu.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

20150807_161124      7 sierpnia 2015 roku kilka minut przed godziną 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze lasu w Blachowni przy ul. Bankowej. Na miejsce zadysponowano zastęp z OSP Blachownia, dwa zastępy z OSP Cisie oraz zastęp z JRG 2. 

Dwa hektary lasu i ściernisko spłonęły w Czepurce

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC00991      Do pożaru doszło w piątek tuż po godzinie czternastej. Na miejscu działało 14 zastępów straży pożarnej i samolot gaśniczy.

Pożar nieużytków na Wierzchowisku. Spłonęło 12 hektarów

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

10a      6 sierpnia 2015 roku około godziny 14:30 Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrało zgłoszenie o pożarze traw pomiędzy miejscowością Florków, a Wierzchowiskiem (gm. Mykanów).