Ostrzeżenia pogodowe

Tragiczny pożar domu jednorodzinnego w Przyłęku. Nie żyją dwie osoby

więcej »
Autor: Anita Pilarz

A88I7656      12 grudnia 2017r około godziny 19 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Zawierciu wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Przyłęk (gm. Szczekociny).

Pożar magazynu z paliwem alternatywnym w zakładzie "CEMEX"

więcej »
Autor: Anita Pilarz

     IMG_6282     Dnia 1 sierpnia  2015 r. około godziny 10 na terenie zakładu cementowego
„CEMEX’’ w Rudnikach na wydziale magazynu paliw alternatywnych obsługa zakładu zauważyła wydobywający się dym z pomieszczeń magazynu. Po odłączeniu energii elektrycznej magazynu została powiadomiona straż pożarna. Pracownicy natychmiast podjęli próby gaszenia pożaru jednak ogień zbyt szybko się rozprzestrzeniał.       

Zderzenie autobusu MPK i samochodu ciężarowego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

3a      4 sierpnia 2015 roku o godzinie 16:30 zastęp z JRG 2 został wezwany do zderzenia autobusu MPK oraz zestawu ciężarowego na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Worcella.

Pożar butli propan-butan przy ul.Rędzińskiej w Częstochowie

więcej »
Autor: Anita Pilarz

butla      Dnia 4 sierpnia 2015 r. około godziny 8:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze butli propan-butan przy ul. Rędzińskiej.

Obchody 90-lecia OSP Olsztyn

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC00915      W niedzielę 12 lipca strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynie obchodzili 90-lecie swojego istnienia.

Zderzenie na skrzyżowaniu Śląskiej i Kopernika

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

6a      4 sierpnia 2015 roku kwadrans po godzinie 8 rano dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Śląskiej i Kopernika.

Pożar zabudowań gospodarczych i ścierniska w Lgocie Błotnej

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC00878      1 sierpnia w miejscowości Lgota Błotna doszło do pożaru zabudowań gospodarczych oraz ścierniska. Na miejscu działało siedem zastępów straży pożarnej.

Pęknięty pień drzewa przy ulicy Makuszyńskiego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

5a      30 lipca 2015 roku chwilę przed godziną 16 do Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pękniętym pniu drzewa przy ulicy Makuszyńskiego.

Alarm z czujki w budynku przy ulicy Akademickiej

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

4a      30 lipca 2015 roku o godzinie 13 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie zadysponował 4 zastępy do alarmu z czujki w jednym z budynków Politechniki Częstochowskiej.

Kolizja dwóch pojazdów na Szajnowicza-Iwanowa

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

4a      28 lipca 2015 roku o godzinie 15:20 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na ulicy Szajnowicza-Iwanowa na wysokości ulicy Wysockiego.

Samochód uderzył w drzewo w miejscowości Czatachowa

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC00836      Dwie osoby: babcia i wnuczka, która z nią podróżowała, zostały ranne w wypadku do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Czatachowa (gm. Żarki).