Ostrzeżenia pogodowe

Śmiertelne potrącenie na ul. Nowowiejskiego

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image12      W piątek tuż przed godziną 18-stą na ul. Nowowiejskiego doszło do śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych.

Wypadki drogowe w Częstochowie i okolicach. Są ranni.

więcej »
Autor: Rafał Cieślak

IMG_6067   W środę podczas opadów śniegu doszło do kilku poważniejszych zdarzeń z udziałem pojazdów i pieszych na terenie Częstochowy i okolic. Najpoważniejsze zdarzyły się w Winownie i Wancerzowie. 

Dwa ciała znalezione po otwarciu mieszkania na ul. Ogrodowej

więcej »
Autor: Leszek Foss

 A88I9160     W poniedziałek 15 stycznia straż pożarna została zaalarmowana do pomocy policji w otwarciu mieszkania przy ul. Ogrodowej.

Pożar mieszkania przy ul. Bienia. Trzy osoby trafiły do szpitala

więcej »
Autor: Kinga Kępa

A88I9025      13 stycznia około godziny 18:20 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w   Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z wieżowców przy ulicy Bienia. Na  miejsce zadysponowano odpowiednie służby ratownicze.

Nietrzeźwy kierujący spowodował wypadek. Miał prawie 2 promile

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

A88I8229      11 stycznia o godzinie 14:05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kłobucku wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 491 pomiędzy Łobodnem, a Miedźnem.

Siedlec Duży: Peugeot uderzył w tył ciężarówki. Jedna osoba nie żyje.

więcej »
Autor: Leszek Foss

A88I8123      W poniedziałek tuż po godzinie 5 rano w Siedlcu Dużym na trasie DK 1 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w tył naczepy ciągniętej przez cieżarowe Volvo.

Tragiczny wypadek na DK 46. 2 osoby nie żyją, 16 rannych

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

A88I8034      6 stycznia 2018 roku około godziny 18:00 na drodze krajowej numer 46 w Blachowni na wysokości komisariatu policji doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. 

Rozszczelniony gazociąg w Kościelcu. Interweniowali strażacy.

więcej »
Autor: Rafał Cieślak

Image2      W dniu 30 grudnia przed godziną 21 straż pożarna dostała informację o rozszczelnionym gazociągu w Kościelcu. Strażacy musieli ewakuować zagrożone budynki.

Pies spłoszony przez fajerwerki nadział się na ogrodzenie. Wisiał na nim ponad siedem godzin

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image9       Do zdarzenia doszło w miejscowości Konopiska tuż po godzinie 2 w nocy 31 grudnia. Pies, którego spłoszyły puszczane przedwcześnie sztuczne ognie nadział się na ogrodzenie posesji, które przebiło go na wylot.

Tragiczny pożar domu jednorodzinnego w Przyłęku. Nie żyją dwie osoby

więcej »
Autor: Anita Pilarz

A88I7656      12 grudnia 2017r około godziny 19 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Zawierciu wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Przyłęk (gm. Szczekociny).