Ostrzeżenia pogodowe

Szkolenia z zakresu pożarów wewnętrznych w Pacierzowie

więcej »
Autor: Rafał Cieślak

IMG_7056      W dniu 31.03.2018r w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pacierzowie zostały zorganizowane specjalistyczne szkolenia dla strażaków z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych. Za całkoształt szkolenia odpowiadała firma OLC Fire, a strażaków szkolili strażacy Państwowej Straży Pożarnej - Pan Dariusz Olcen i Pan Adam Skrzypkowski.

Pożar budynku mieszkalnego w Garnku

więcej »
Autor: Leszek Foss

Obraz9      W niedzielę 25 marca po godzinie 23 doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego w miejscowości Garnek. Na miejsce zadysponowano jednostki PSP oraz lokalne OSP.

Zderzenie trzech samochodów na ul. Kisielewskiego

więcej »
Autor: Leszek Foss

Image1     W sobotę 24 marca w godzinach wieczornych na ul. Kisielewskiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Zderzenie dwóch osobówek w Przymiłowicach

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

A88I0097      W niedzielę, 18 marca 2018 roku kilka minut przed godziną 11:00 w miejscowości Przymiłowice doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy z JRG 1 oraz zaalarmowano OSP Olsztyn. 

Śmiertelne potrącenie na przejeździe przy ul. Cmentarnej

więcej »
Autor: Leszek Foss

A88I0072      W poniedziałek 12 marca ok. godz. 20 straż pożarna została zaalarmowana do potrącenia mężczyzny przez pociąg na przejeździe kolejowym przy ul. Cmentarnej.

Nocne poszukiwania w zbiorniku "Pacyfik"

więcej »
Autor: Leszek Foss

7      W nocy z niedzieli na poniedziałek straż pożarna została zaalarmowana przez policje do poszukiwań w zbiorniku "Pacyfik".

Pożar przy ulicy Śniadeckich. Nie żyje mężczyzna, 5 osób w szpitalu

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

004     6 marca 2018 roku kilka minut przed godziną 2:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrało zgłoszenie o pożarze na 1 piętrze budynku wielorodzinnego - kamienicy przy ulicy Śniadeckich. 

Tragiczny wypadek w Starczy. Nie żyje mężczyzna, kobieta zabrana przez LPR

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

005      5 marca 2018 roku około godziny 9:30 w Starczy na skrzyżowaniu ulic Gminnej i Szkolnej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 

Zgon mężczyzny na "kwadratach"

więcej »
Autor: Leszek Foss

A88I9915      W sobotę służby ratunkowe zostały zaalarmowane do nieprzytomnego mężczyzny znajdującego się w centrum miasta na popularnych "kwadratach".

Kolejny kot został uratowany przez strażaków. Tym razem w Aleksandrii.

więcej »
Autor: Leszek Foss

A88I9800      Do zdarzenia doszło w czwartek koło południa. Na miejsce zostali zadysponowani strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.