Ostrzeżenia pogodowe

W Łęgu wyłowiono topielca

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

9      Wczoraj po godzinie 10 straż pożarna została zadysponowana do miejscowości Łęg (gm. Kruszyna).

Pożar w Olsztynie. Spłonął dach budynku mieszkalnego.

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC09057      W środę przed godziną siódmą rano w Olsztynie przy ul. Zielonej wybuchł pożar na poddaszu budynku mieszkalnego. Na szczęście budynek był niezamieszkały.

Zadymienie z komory silnika Fiata Ducato

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

1      W dniu 18 listopada 2014 roku o godzinie 17:55 dyżurny Stanowiska Kierownia Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o zadymieniu z komory silnika dostawczego Fiata Ducato na ul. Wyzwolenia. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG 2 Częstochowa.

Zderzenie osobówki z motocyklem w Dźbowie

więcej »
Autor: Karol Zawadzki


IMG_1144      W dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 dyżurny Stanowiska Kierownia Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Kopalnianej. Na miejsce zaalarmowo OSP Dźbów oraz wysłano zastępy z JRG 2 oraz JRG CS PSP.

Gminne obchody Święta Niepodległości w Starym Cykarzewie

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

IMG_0950      W dniu dzisiejszym w Starym Cykarzewie odbyły się gminne obchody Święta Niepodległości. W uroczystościach brało udział 12 jednostek z gminy Mykanów.

Dwie kolizje w Wikłowie na DK1

więcej »
Autor: Rafał Cieślak

czewa-4707     Około godziny 13:00 miały miejsce dwie kolizje na drodze krajowej numer jeden na wysokości miejscowości Wikłów. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz policję. 

Kolejna kolizja na Michałowskiego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

1a      Wczoraj parę minut po godzinie 19 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Michałowskiego oraz Iwaszkiewicza.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Chopina i Powstańców

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

IMG_0883     Dzisiaj o godzinie 17:15 doszło do wypadku komunikacyjnego na skrzyżowaniu ulic F. Chopina i Powstańców. Na miejsce zadysponowano GBA z JRG 2 oraz SCRt z JRG CS PSP.

Zderzenie 4 samochodów na ul. Kilińskiego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

5a      Dzisiaj o godzinie 16:24 doszło do kolizji czterech samochodów osobowych na ulicy Kilińskiego. Zadysponowana została straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Kolejny pożar w Olsztynie. Spłonął bar pod zamkiem

więcej »
Autor: Leszek Foss

DSC09044     Strażacy do pożaru zostali zaalarmowaniu w poniedziałek, tuż po godzinie szóstej rano. Po przybyciu na miejsce zastali cały budynek w ogniu.