Ostrzeżenia pogodowe

Ochroniarz w pogoni za złodziejem wpadł pod tramwaj. Zginął na miejscu

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

_MG_0631 (Kopiowanie)       3 lutego 2016 roku o godzinie 17:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu osoby przez tramwaj na alei Wolności.

Dwa alarmy fałszywe na Rakowie.

więcej »
Autor: Tomasz Matuszczyk

4         W czwartek 4 lutego, wieczorem, Straż Pożarna dwukrotnie została poinformowana o pożarach mieszkań w dzielnicy Raków w Częstochowie. Oba alarmy na szczęście okazały się fałszywe.

Pożar samochodu przy ulicy Jagiellońskiej

więcej »
Autor: Kinga Kępa

20160205_164641      Dziś około godziny 16:30 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrało zgłoszenie o pożarze samochodu przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Jagiellońskiej.

Wypadek Mercedesa i Peugeota na skrzyżowaniu ulic św. Kingi i św. Jadwigi.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

_MG_0733 (Kopiowanie)     4 lutego 2016 roku około godziny 18:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic św. Kingi i św. Jadwigi. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG CS PSP oraz JRG 2.

Alarm z monitoringu w szpitalu przy ulicy PCK

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

3a      4 lutego 2016 roku chwilę po godzinie 13 zastępy z JRG 2, JRG 3 oraz JRG CS PSP zostały zadysponowane do szpitala znajdującego się przy ulicy PCK.

Pożar stodoły na ulicy Srebrnej.

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

IMG_5641      2 lutego 2015 roku około godziny 22:30 dyżurny Stanowiska Kierownia Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze stodoły przy ulicy Srebrnej w Częstochowie. 

Kierujący Golfem śmiertelnie potrącił mężczyznę na pasach

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

9       2 lutego 2016 roku przed godziną 21 doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych na alei Jana Pawła II przez kierującego Volkswagenem Golfem.

Pożar hali z obrabiarkami CNC i budynku mieszkalnego przy ulicy Sokolej

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

_MG_0450 (Kopiowanie)      1 lutego 2016 roku o godzinie 8:32 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze w jednym z zakładów produkcyjnych przy ulicy Sokolej w Częstochowie. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG CS PSP, JRG 1, JRG 2 i zaalarmowano OSP Gnaszyn oraz OSP Liszka Dolna. 

Dwie osoby poszkodowane w wypadku na alei Wyzwolenia

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

3a      31 stycznia 27 minut po północy zastępy z JRG 2 zostały zadysponowane do wypadku na skrzyżowaniu alei Wyzwolenia z ulicą Kisielewskiego.

Siedem osób trafiło do szpitali po dachowaniu Golfa w Zawadzie

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

12      30 stycznia 2016 roku chwilę przed godziną 20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku 5 samochodów osobowych z osobami zakleszczonymi na głównej drodze w Zawadzie (gm. Mstów).

Ciężarówka z naczepą wypadła z drogi w Lelowie

więcej »
Autor: Leszek Foss

20160129_104939      W piątek 29 stycznia w miejscowości Lelów na ul. Koniecpolskiej doszło do wypadku samochodu ciężarowego.