Ostrzeżenia pogodowe

Nieuwaga powodem wypadku na ul.Warszawskiej.

więcej »
Autor: Anita Pilarz

 IMG_1344   Dnia 26 lipca 2016r. około godziny 16:20 na Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul.Warszawskiej w Częstochowie.

Ćwiczenia ochotników z zakresu dekontaminacji masowej na terenie JRG 2

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

_MG_6582 (Kopiowanie)     23 lipca 2016 roku na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Częstochowie odbyły się ćwiczenia dla wybranych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu częstochowskiego z zakresu dekontaminacji masowej w związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży. 

Przygotowania ochotników i policjantów na Błoniach. Info o zabezpieczeniu medycznym

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

8a       26 lipca 2016 roku strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z policjantami przygotowywali się do wizyty Ojca Świętgo.

Odprawa przed wizytą Ojca Świętego i otwarcie Centrum Operacyjnego Policji

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

odprawa_sdm4      „Zadaniem służb będzie zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim, którzy przyjadą do Częstochowy” – powiedział minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

Wypadek skutera na ulicy Jagiellońskiej. Jedna osoba została ranna

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

_MG_6643 (Kopiowanie)      26 lipca 2016 roku około godziny 14:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o wypadku na ulicy Jagiellońskiej. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG CS PSP oraz zastęp z JRG 2.

Wypadek drogowy na DK-1 w Bogusławicach. Dwie ofiary śmiertelne

więcej »
Autor: Rafał Cieślak

img-7843     Około godziny 22.40 w dniu 23.07 dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał informację o wypadku drogowym na Drodze Krajowej nr 1 na wysokości zjazdu w Bogusławicach. Na miejsce zadysponowano lokalne OSP i PSP. 

Strażacy z OSP Gnaszyn usuwali dwa gniazda szerszeni

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

2     20 lipca 2016 roku ochotnicy z OSP Gnaszyn wracając ze zdarzenia na ulicy Głównej, około godziny 17:35 zostali zadysponowani działań przy ulicy Legnickiej.

Wypadek w Blachowni na ul.Częstochowskiej. Kierowca zabrany do szpitala.

więcej »
Autor: Anita Pilarz

      IMG_20160721_175016 Dnia 21 lipca 2016r. około godziny 17:20 na Stanowisko Kierownia Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów osobowych w Blachowni na ul.Częstochowskiej. 

Podejrzany przedmiot przyklejony do znaku powodem interwencji strażaków

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

IMG_1057 (Kopiowanie)      20 lipca 2016 roku kiilka minut przed godziną 21:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie zostało powiadomione o nieznanym przedmiocie przyklejonym do znaku przy ulicy Sikorskiego.

Lądowanie i start 9 śmigłowców na parkingu Klasztoru Jasnogórskiego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

7a      19 lipca 2016 roku w porannych godzinach zastępy z Państwowej Straży Pożarnej zabezpieczały parking na terenie Klasztoru Jasnogórskiego.