Ostrzeżenia pogodowe

Bytom: dwie osoby nie żyją w wyniku wybuchu gazu w kamienicy

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

4      21 marca 2017 roku około godziny 15:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Bytomiu odebrał zgłoszenie o wybuchu w jednej z kamienic w Bytomiu przy Skwerze Heleny Medrzejewskiej. Na miejsce zadysponowano zastępy PSP z Bytomia oraz Radzionkowa i OSP Bytom Górniki. 

Spłonął samochód osobowy na ulicy Reja

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

4aa      29 marca 2017 roku o godzinie 12:45 jednostka OSP Błeszno wraz z zastępem z JRG 1 została zadysponowana na ulicę Reja.

Pożar poszycia leśnego w miejscowości Blachownia

więcej »
Autor: Kinga Kępa

IMG_2814      W niedzielę, 26 marca około godziny 16 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Blachownia przy ulicy Bankowej.

Zerwane dachy, powalone drzewa - skutki silnego wiejącego wiatru

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

12      18 marca 2017 roku po przejściu gwałtownej nawałnicy strażacy naszego powiatu pracowali przy kilkunastu zdarzeniach związanych z usuwaniem połamanych drzew, zerwanymi liniami energetycznymi oraz dachami z budynków. 

Radoszewnica - wypadek drogowy trzech aut osobowych

więcej »
Autor: Konrad Machura

wy  Około godziny 12:30 numer alarmowy SKKM wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowym w miejscowości Radoszewnica, gm. Koniecpol. Na miejsce zadysponowano lokalną JRG-4.

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania przy ulicy Limanowskiego

więcej »
Autor: Konrad Machura

mi   Tuż po godzinie 6 rano do dyżurnego Stanowska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie wpłyneło zgłoszenie o pożarze mieszkania w kamienicy przy ulicy Limanowskiego. Do akcji skierowano PSP, CS PSP jak i pobliską OSP.

Pożar altany na Zakopiańskiej. Strażacy uchronili pozostałe budynki od pożaru

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

1       15 marca 2017 roku około godziny 22:45 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o pożarze domku letniskowego przy ulicy Zakopiańskiej w Częstochowie. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG CS PSP oraz JRG 2.

Duży pożar nieużytków przy ulicy Poleskiej i Łódzkiej

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

6a      15 marca 2017 roku o godzinie 14:50 zastępy z JRG 2 zostały zadysponowane do pożaru traw na ulicy Poleskiej.

Kolizja 4 samochodów na ulicy Michałowskiego

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

1a      14 marca 2017 roku 10 minut po godzinie 15 na ulicy Michałowskiego doszło do kolizji z udziałem 4 samochodów osobowych.

Spłonęła hala produkcyjna przy ulicy Jeżynowej

więcej »
Autor: Kamil Leszewicz

4a      13 marca 2017 roku kwadrans po godzinie 14 częstochowskie jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane na ulicę Jeżynową, gdzie doszło do pożaru budynku.

Wyczuwalny zapach gazu w bloku przy ulicy Spółdzielczości

więcej »
Autor: Karol Zawadzki

9       9 marca 2017 roku około godziny 17:10 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie odebrał zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu gazu na klatce jednego z budynków wielorodzinnych przy ulicy Spółdzielczości. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG 1, SGRchem-eko z JRG 2 oraz zaalarmowano OSP Gnaszyn.